Giriş Yap

Güvenlik Resmini Yenile Güvenlik Resmi

Misafir Girişi

Şifremi Unuttum

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası

Giriş Yap

Online okey oyunumuz sayesinde kahvehane, cafe veya oyun salonları gibi yerlere gitmeniz için bir sebep bulunmuyor. Gerçek kullanıcılarla okey oynamak için sitemize davetlisiniz. Gerçek hayattaymış gibi oynanabilen oyun sistemlerimiz ile oyuncularımıza güzel bir hizmet sağlıyoruz. Sitemizden faydalanabilmek için öncelikle giriş yap özelliğimiz ile üye girişlerinin yapılması gerekmektedir. Giriş yapabilmeniz için üye hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız üye hesabı için bir rumuz belirtmeniz zorunludur ve bu hesap için belirteceğiniz üye ismi önceden kayıtlı olan bir üyelik olmaması gerekmektedir. Rumuzunuz ile birlikte, sizlere ulaşabilmemiz için veya şifrenizi kayıp etmeniz durumunda kullanılacak bir e-posta adresi zorunlu tutulmuştur. Şifre belirlemeniz esnasında sistem size basit şifreler kullanmamanız gerektiğini söyleyebilir. Bu tür güvenlik önlemleri sizi korumaya yönelik olup, kayıt esnasında bu uyarılara göre şifrenizi belirlemeniz gerekir. Önceden kayıt olduysanız sayfa yukarısındaki yerden kolayca giriş yap özelliğimizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Her gün binlerce canlı okey oyuncusu sitemizi ziyaret ederek tavla, batak ve okey oynamaktadır. Sitemizde birbirinden güzel eşsiz özellikler bulunmaktadır. Bedava okey puanları kazanabileceğin bu özelliklerin yanı sıra oyuna eğlence katabileceğin birbirinden güzel sistemsel özellikler seni bekliyor. Okeymobil.Com ailesi olarak kayıt ve oyun oynamanız durumunda sizden ücret talep edilmemektedir. Nihai hedefimiz siz oyuncularımızın oyunlarımıza giriş yaparak iyi zaman geçirmeleridir. Yeni arkadaşlıklar kurmak ve canın sıkıldığında okey oyna özelliklerimiz ile eğlenceli vakit geçirmek için lobilerimize giriş yapabilirsin. Hareketli emojiler ile sohbetlerine farklı bir hava katmak da mümkün. Bir çok avantajı ile keyif alabileceğin bu sistem bir tık uzağında.

Normal okey, düz okey, renkli okey, cezalı okey gibi bir çok okey oyun türünü lobilerimiz üzerinden oynayabilirsin. Türk tavlası, ihaleli batak, koz maça gibi diğer oyun türleri için de lobilerimize giriş yap ve bol puanlı etkinliklerimizden faydalanarak puanları topla. Adını en iyi oyuncular listesine yazdırmak için bol bol okey oyna, puanları biriktir. Puan kazanmanın yanı sıra oyun oynadıkça ısmarlama puanların birikecektir. Ismarlama puanların ile ister salon içinde lobilerimizde, ister masa içerisindeki sohbet alanında ya da özelde konuşurken arkadaşlarına ısmarlama yapabilirsin. Şikayet sistemlerimiz sayesinde daha huzurlu bir oyun oynayabilirsin. Kullanıcılarımız, uygunsuz davranışları yöneticilerimize şikayet ederek daha iyi bir oyun ortamı oluşturmaktadır. Lobilerimiz her zaman denetlenir ve masa şikayetleri ile yöneticilerimiz masa içi uygunsuz olan davranışlara müdahale ederler. Okey oyna etkinliklerimiz ve özelliklerimiz için yukarıdaki giriş formundan mevcut üyeliğin ile salonlara giriş yap ve eğlenceyi kaçırma.

Oyunumuza facebook aracılığıyla da giriş yapmak mümkündür. Facebook giriş özelliğimiz siz değerli kullanıcılarımızın, oyunlarımıza, hızlıca giriş yapmasını sağlamak içindir. Facebook ile girebilmek için Facebook Girişi sayfamızdan, facebook kullanıcısı oturumunuz ile giriş yapabilirsiniz. Facebook kullanıcısı oturumunuz sistemimiz tarafından kullanılarak, ilk girişinizde belirttiğiniz rumuzunuz eşleştirilmektedir. Eşleşen facebook oturum bilgileriniz ile oyuna giriş yaptığınızda her girişinizde sizden rumuz ve şifre istenmez ve böylece çok daha hızlı oyuna giriş yapabilirsiniz. NOT : Facebook bilgileriniz bizler tarafımızdan istenmez.

Sitemizde kayıtlı bir üyemizseniz, giriş bilgilerinizi yukarıdaki giriş formumuz ile girerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer kayıtlı bir üyemiz değilseniz ise Kayıt Ol sayfamızdan ücretsiz okey oyunu için diğer canlı okey oyuncularımız gibi kayıtlı üyemiz olabilirsiniz. Oyunlarımızda misafir girişi özelliği bulunmaktadır. Oyuna şöyle bir göz atabilmeniz amacı ile eklenmiş olan bu özellik ile lobilerimize bağlanabilirsiniz. Fakat bu giriş tipi kısıtlı bir giriş tipidir, kötü niyetli olan kullanıcılar için bu kısıtlar eklenmiştir.


Ana Sayfaya Dön
© OkeyMobil.Com - Okey Oyna - Mobil Okey Oyunu

Tasarım : Mehmet ZORLUOĞLU