Okey Salonları
Şu anda 2 salonda, toplam 199 oyuncumuz okey oynuyor.
Batak Salonları
İHALELİ ve İHALESİZ BATAK (78/400)
Şu anda 1 salonda, toplam 78 oyuncumuz batak oynuyor.
Tavla Salonları
Şu anda 1 salonda, toplam 13 oyuncumuz tavla oynuyor.

Okey Oyna

En gelişmiş altyapı ve özellikler ile sohbetler edebileceğiniz ve yeni yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz okey oyunu sitemize hoş geldiniz. Türkiyede bir çok okey sitesi bulunmaktadır. Fakat bu sitelerin çoğu cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlara uyumsuz halde yapılmıştır. Tam da bu noktada uzun süredir yayında olan sitelerimiz bu sorunu çözmektedir. Herhangi ek bir program veya eklenti yüklemenize gerek bırakmayan sistemlerimiz sayesinde tarayıcılarınızdan gönül rahatlığı ile uyumsuzluk sorunları olmadan okey oyunu oynayıp, web sitemiz ile güvenli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. İtina ile hazırlanmış sistemlerimiz üzerinde okey oyna ve Türkiyenin en popüler okey salonları içerisinde seviyeli ve keyifli muhabbetlere katıl. En canlı okey odalarında birbirinden güzel eğlence sistemleri ile yeni ortamlar kur. PC'leriniz, mobil telefonlarınız veya tablet bilgisayarlarınız üzerinden herhangi engele takılmadan oyunlarımıza giriş yapabilirsiniz.

Yukarıda bulunan salon listelerimizdeki herhangi oyun odamıza bağlanıp, ücretsiz bir şekilde dilediğiniz oyunumuzu oynayabilirsiniz. Yediden yetmişe her kafadan okey oyuncularımız ile lobilerimizde, hiç durmayan sohbetlere katılıp, oyunlar oynayabilirsin. Misafir özelliğimiz sayesinde lobilerimize şöyle bir göz atayim diyip misafir girişi de yapabilirsin. Ancak misafir özelliği ile girişlerde puan kazanma, sohbet etmek, etkinlik sistemleri, turnuva gibi özelliklerden mahrum kalırsınız. Oyunlarımıza misafir girişi yaptıktan sonra oyunlarımızı inceleyip üye kaydı yapabilirsiniz. Misafir oyuncularımızı sistemimiz nasıl rumuz kaydı yapacağı konusunda yönlendirmektedir. Düz okey veya normal okey oyununu en iyi şekilde oynayacağınız OkeyMobil.Com sitemiz ile hizmetinizdeyiz.

Dünyadaki her toplumda, iyi niyetli kişiler kadar kötü niyetli kişiler de vardır. Haliyle okey siteleri içerisinde bulunan kullanıcıların hepsi de bir değildir. Oyun oynamanız veya sohbet etmeniz esnasında rahatsızlık duymamanız adına, sizleri korumak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan yönetici ekibimiz bulunmaktadır. Sitelerimiz içerisinde her türlü küfür, hakaret ve argo jargonları gibi rahatsızlık verici konuşmalar yasaklanmıştır. Yönetici ekibimiz, lobilerimizi sürekli takip ederek bu tür davranışlarda bulunan kullanıcıları siteden uzaklaştırmaktadır. Özellerinizde veya masalarınızda olan konuşmalarda bu tür davranışlar olursa, şikâyet sistemlerimiz ile yönetici arkadaşlarımıza şikâyetler gönderebilir ve bu kişiler hakkında işlem yapılmasını isteyebilirsiniz.

Sürekli olarak çalışarak sizlere nezih bir okey oyunu ortamı sağlamak için çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden başta klasik okey olmak üzere ayrıca batak ve tavla gibi başka oyunlar da oynayabilirsiniz. Sizde bu kadar iyi bir ortama adım atmak ve birbirinden güzel oyunları oynamak istiyorsanız en yukarıda bulunan menülerimizden üye kaydınızı gerçekleştirebilir, salon listelerimizden dilediğiniz salonumuza bağlanabilirsiniz. Haydi sen de okey oyna ve oynadıkça puanlar kazanarak sıralamalarımıza girip okeydeki gücünü tüm oyuncularımıza göster.


Ana Sayfaya Dön
© OkeyMobil.Com - Mobil Okey Oyna - Mobil Okey Oyunu

Tasarım : Mehmet ZORLUOĞLU