Okey Oyna

En gelişmiş altyapı ve özellikler ile sohbetler edebileceğiniz ve yeni yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz okey oyna özellikli sitemize hoş geldiniz. Türkiyede bir çok okey oynama sitesi bulunmaktadır, fakat bu sitelerin çoğu cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlara uyumsuz halde yapılmıştır. Tam da bu noktada uzun süredir yayında olan sitelerimiz bu sorunu çözmektedir. Herhangi ek bir program veya eklenti yüklemenize gerek bırakmayan sistemlerimiz sayesinde tarayıcılarınızdan gönül rahatlığı ile uyumsuzluk sorunları olmadan okey oyunu oynayabilirsiniz. Bunların yanı sıra web sitemiz ile güvenli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. İtina ile hazırlanmış sistemlerimiz üzerinde okey oyna ve Türkiyenin en popüler okey salonları içerisinde seviyeli ve keyifli muhabbetlere katıl. En canlı okey oyna odalarında birbirinden güzel eğlence sistemleri ile yeni ortamlar kur. PC'leriniz, mobil telefonlarınız veya tablet bilgisayarlarınız üzerinden herhangi engele takılmadan oyunlarımıza giriş yapabilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarladığımız oyun motorumuz sayesinde, oyunlarımız cihazlarınızın ekran alanlarını en iyi biçimde kullanmaktadır. Tarayıcı özelliklerinize göre en hızlı kodları seçip kullandığımız için, oyunlarımız, sektörde bulunan en hızlı oyunlardır. Puanlama sistemleri gibi otomatik olarak çalışan sistemlerimiz, en hatasız olacak biçimde tasarlanmışlardır. Okey, tavla ve batak oyunlarının skor tabelaları birbirine uyum sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Oyundan kaçan oyuncuların puan cezası alması ve sizin hak ettiğiniz puanı almanız adına sistem geliştirdik. Sistemlerimizin kötü niyetli kullanılmaması adına, belirli koşullar sağlandığı zaman, yöneticilerimizden, kaçan oyuncular için masa oyunu bitirme yardımı isteyebilirsiniz. Oyun bitirme ile ilgili detaylı yardımı oyun içerisinde ilgili butona tıklayıp, açılan pencerede Yardım linki üzerinden veya yöneticilerimizden alabilirsiniz.

OkeyMobil.Com ana sayfada bulunan salon listelerindeki herhangi oyun odamıza bağlanabilirsiniz. Salonlarımızda ücretsiz okey oyununun yanı sıra batak ve tavla gibi diğer oyunlarımızdan da dilediğinizi oynayabilirsiniz. Yediden yetmişe her kafadan okey oyuncularımız ile lobilerimizde, hiç durmayan sohbetlere katılıp, oyunlar oynayabilirsin. Misafir özelliğimiz sayesinde lobilerimize şöyle bir göz atayim diyip misafir girişi de yapabilirsin. Ancak misafir özelliği ile girişlerde puan kazanma, sohbet etmek, etkinlik sistemleri, turnuva gibi özelliklerden mahrum kalırsınız. Oyunlarımıza misafir girişi yaptıktan sonra oyunlarımızı inceleyip üye kaydı yapabilirsiniz. Misafir oyuncularımızı sistemimiz nasıl rumuz kaydı yapacağı konusunda yönlendirmektedir. Düz okey veya normal okey oyununu en iyi şekilde oynayacağınız OkeyMobil.Com sitemiz ile hizmetinizdeyiz.

Dünyadaki her toplumda, iyi niyetli kişiler kadar kötü niyetli kişiler de vardır ve okey siteleri içerisinde bulunan kullanıcıların hepsi de bir değildir. Oyun oynamanız veya sohbet etmeniz esnasında rahatsızlık duymamanız adına, sizleri korumak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan yönetici ekibimiz bulunmaktadır. Sitelerimiz içerisinde her türlü küfür, hakaret ve argo jargonları gibi rahatsızlık verici konuşmalar yasaklanmıştır. Yönetici ekibimiz, lobilerimizi sürekli takip ederek bu tür davranışlarda bulunan kullanıcıları siteden uzaklaştırmaktadır. Özellerinizde veya masalarınızda olan konuşmalarda bu tür davranışlar olursa, şikâyet sistemlerimiz ile yönetici arkadaşlarımıza şikâyetler gönderebilir ve bu kişiler hakkında işlem yapılmasını isteyebilirsiniz. Sizler için en iyi oyun ortamını sunma çabası içerisindeyiz.

Sürekli olarak çalışarak sizlere nezih bir okey oyunu ortamı sağlamak için çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden başta klasik okey olmak üzere ayrıca batak ve tavla gibi başka oyunlar da oynayabilirsiniz. Sizde bu kadar iyi bir ortama adım atmak ve birbirinden güzel oyunları oynamak istiyorsanız en yukarıda bulunan menülerimizden üye kaydınızı gerçekleştirebilir, salon listelerimizden dilediğiniz salonumuza bağlanabilirsiniz. Haydi sen de okey oyna ve oynadıkça puanlar kazanarak sıralamalarımıza girip okeydeki gücünü tüm oyuncularımıza göster.


Ana Sayfaya Dön
© OkeyMobil.Com - Okey Oyna - Mobil Okey Oyunu

Tasarım : Mehmet ZORLUOĞLU